top of page
IMG_705BAB0E8933-1_edited_edited.jpg

Návrhy zahrad

Zahradu Vám zařídíme od návrhu po realizaci. 

Ať už máte představu nebo ji naopak nemáte vůbec, jsme tu od toho aby jsme Vám pomohli najít řešení, které Vám bude vyhovovat. 

Naše návrhy nejsou tak drahé jako projekty architektů. Návrh při práci správně navede ovšem jak profesionála tak amatéra.

Jak to probíhá:

Na úvodní schůzce si společně projdeme zahradu a probereme veškeré požadavky. My následně připravíme nabídku kde budou všechny požadavky sepsány a odsouhlaseny. Pak připravíme dva koncepty zahrady, ze kterých si budete moci vybrat a které budeme je upravovat dle Vašich požadavků. Teprve když budete spokojeni s koncepty dostáváme se k osazení. Osevní plán obsahuje plán každého jednoho záhonu v zahradě s přesným označením kam zasadit jednotlivé sazenice. Také obsahuje barevný přehled doby kvetení každého jednotlivého záhonu i celé zahrady. Přesně tak budete mít jistotu, že na zahradě vždy něco pokvete a jaké barvy se budou objevovat v jakém ročním období. Součástí osevního plánu je i manuál na údržbu jednotlivých záhonů ať už ji pak budete chtít dělat sami, nebo ji přenechat na zahradnících.

Následně hotový návrh zahrady naceníme, vše připravíme a zrealizujeme.

Návrhy zahrad: About
bottom of page